Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dinamo Zagrzeb
0 : 2

Eduardo – Sigali, Taravel, Goncalo, Pivarić, Pinto, Antolić, Rog (81' Pavicić), Corić, Fernandes (74' Paulo Machado ), Soudani.
Ulreich – Rafinha, Martinez, Benatia (46' Boateng), Lahm – Alonso, Rode, Kimmich – Ribery (46' Mueller), Green (62' Vidal), Lewandowski.

Lewandowski (61.)
Lewandowski (64.)

Goncalo (31.) żółta kartka
Privarić (73.) żółta kartka
Eduardo (87.) żółta kartka

Mecze na żywo: Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium

90+3'
Koniec meczu. Bayern wygrał 2:0.

90+1'
Piłka po uderzeniu Goncalo odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

89'
Antolić niecelnie uderzał sprzed pola karnego.

88'
Nie ma gola! Do piłki podszedł Mueller i trafił w słupek!!!

87'
Rzut karny dla Bayernu. Eduardo sfaulował Vidala i otrzymał żółtą kartkę.

86'
Mueller otrzymał ładne podanie od Lahma, huknął z woleja, ale świetnie interweniował Eduardo.

81'
Rog opuścił boisko, a zastąpił go Pavicić.

77'
Rode zagrał do Lewandowskiego, ale ten uderył obok bramki. Mógł mieć Polak trzy gole!

74'
Paulo Machado zastąpił Fernandesa.

73'
Żółta kartka dla Privaricia.

73'
Lahm znalazł się w dobrej sytuacji, ale Eduardo nogami zdołał odbić jego strzał z pola karnego.

70'
I znów groźnie. Pivarić trafił w poprzeczkę!

70'
Ładna akcja Dinama. Piłka zmierzała do Soudaniego, który miał przed sobą pustą bramkę, ale w ostatniej chwili piłkę zagarnął Rafinha.

68'
Mueller dwukrotnie uderzał z pola karnego, ale skutecznie blokowali obrońcy.

64'
Goool! 2:0! Znów Lewandowski! Rode zagrał do Polaka, który podciął piłkę nad Eduardo i podwyższył prowadzenie.

62'
Vidal zastąpił Greena.

61'
Goool! Robert Lewandowski! Mueller dośrodkował z prawej strony boiska, "Lewy" urwał się obrońcy i efektownym strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

59'
Obrońcy Dinama powstrzymali Lewandowskiego, ale piłka trafiła do Rode. Ten jednak przestrzelił i piłka w znacznej odległości poszybowała nad bramką.

55'
Fernandes przedarł się w pole karne Bayernu, oddał groźny strzał, który zdołał jednak obronić Ulreich.

53'
Eduardo dobrze obronił strzał Muellera.

48'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka starał się sięgnąć Kimmich, ale trochę mu zabrakło. Mogło być groźnie.

46'
Mueller zastąpił Riberiego, a Boateng wszedł za Benatię.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Mogło być 1:0 dla Dinamo. Fatalny błąd popełnił Ulreicha, którego uprzedził Soudani. Strzał zawodnika gospodarzy był jednak niecelny.

41'
Bayern przeważa, cały czas atakuje, ale brakuje mu stuprocentowych sytuacji strzeleckich.

35'
Lahm dośrodkował w pole karne, Lewandowski oddał strzał głową, ale nie była to łatwa pozycja i zabrakło mocy.

34'
Rode uderzył z szesnastu metrów. Za lekko, aby pokonać bramkarza.

32'
Xabi Alonso uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów, ale obok słupka.

31'
Goncalo ukarany żółtą kartką.

30'
Bayern zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

28'
Rafinha uderzył z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

25'
Ależ to była cudowna akcja Dinamo! Kilka podań z pierwszej piłki, Soudani znalazł się sam na sam z Ulreichem, ale górą bramkarz Bayernu.

24'
Soudani uderzył z ponad 20 metrów, ale piłka poleciała bardo wysoko nad bramka.

23'
Green brzydko sfaulował rywala, ale sędzia upomniał go tylko słownie.

22'
Bayern ma przewagę optyczną.

16'
Eduardo zdołał obronić strzał RIberiego.

14'
Jest to mecz o pietruszkę, co chyba służy obu zespołom. Grają bez presji i mogą skupiać się na atakach.

11'
Pierwsze 10 minut dostarczyło sporych emocji. Oby tak dalej.

10'
To była dobra okazja dla Bayenru. Obrońcy zdołali jednak zablokować strzał Roberta Lewandowskiego z pola karnego.

9'
Odpowiedź Bayernu. Ribery uderzył z dystansu, ale golkiper gospodarzy zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

7'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła przed pole karne do Antolicia. Ulreich znów musiał interweniować.

6'
Groźna akcja Dinamo! Pivarić uderzył z ostrego kąta i z problemami piłkę wybił na rzut rożny bramkarz Bayernu.

3'
Po dośrodkowaniu Alonso z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Benatia.

1'
Ulreich bez problemów wyłapał zagranie Pinto.

1'

'
W pierwszym meczu tych drużyn Bayern wygrał 5:0.

'
W dotychczasowych pięciu kolejkach Bayern zdobył 12 punktów i jest liderem. Z kolei Dinamo ma na swoim koncie tylko trzy oczka.

'
Rezerwowi Bayernu: Kirchhoff, Boateng, Starke, Vidal, Mueller, Coman, Benko.

'
Rezerwowi Dinamo: Jeżina, Musa, Henriquez, Paulo Machado, Pavicić, Pjaca, Maţel.

'
Zapraszamy na mecz Dinamo - Bayern na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Dinamo Zagrzeb - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online