Lech Poznań - FC Basel online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Basel
0 : 1

Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Trałka (46' Tetteh), Linetty - Jevtić (73' Hamalainen), Gajos, Pawłowski - Kownacki.
Vailati (45+2' Salvi) – Xhaka, Lang (46' Adonis Ajeti), Samuel, Traore – Calla, Elneny, Zuffi, Boetius – Albian Ajeti, Bjarnason (79' Huser).

Boetius (50.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - FC Basel

*'

LECH POZNAŃ - FC BASEL 0:1

90+1'
Niecelny strzał Pawłowskiego.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

87'
Pawłowski uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował Salvi.

83'
Powinno być 2:0. Albian Ajeti znalazł się w idealnej sytuacji, miał przed sobą tylko Buricia, ale z kilku metrów fatalnie przestrzelił.

81'
10 457 widzów zasiadło na Inea Stadionie.

79'
Huser zastąpił Bjarnason.

75'
Powinien być remis! Pawłowski znakomicie zagrał do Hamalainena, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

73'
Hamalainen zastąpił Jevticia.

73'
Pawłowski mocno uderzył z pola karnego, ale piłka minęła bramkę.

67'
Fiorentina prowadzi z Belenenses 1:0.

63'
Jevtić z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

57'
Kapitalny strzał z dystansu oddał Elneny, piłka zmierzała w okienko bramki Buricia, ale ten zdołał wybić ją na rzut rożny.

55'
Albian Ajeti z łatwością minął obrońców Lecha, uderzył z ostrego kąta, ale niecelnie.

54'
Dośrodkowanie Kędziory wybili obrońcy.

50'
Goool! 1:0 dla Basel. Xhaka skręcił dwóch obrońców, mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki i do siatki skierował ją z najbliższej odległości Boetius.

48'
Mogło być 1:0 dla Lecha! Jevtić uderzył sprzed pola karnego, bramkarz odbił piłkę, ale Kownacki dobijał nad poprzeczką.

46'

46'
W Lechu Tetteh zastąpił Trałkę, a w Basel Adonis Ajeti wszedł do Langa.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. W drugim meczu Fiorentina remisuje z Belenenses.

45+2'
Konieczna jest zmiana. Miejsce Vailati zastąpił Salviego.

45'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy lekarzy potrzebuje bramkarz Basel.

44'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Pawłowskiego.

43'
Tym razem mogło być groźnie pod bramką Lech. Na szczęście Ajeti nie sięgnął piłki.

41'
Dobra szansa dla Lecha! Kownacki jednak zamiast podawać do Jevticia próbował sam kończyć akcję i został zablokowany.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Trałka.

34'
Jevtić technicznie uderzył sprzed pola karnego, ale z lekko, aby pokonać bramkarza Basel.

32'
Jevtić padł w polu karnym. Cały stadion domagał się jedenastki, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

31'
Brakuje emocji i sytuacji strzeleckich. Nie ma nawet mało groźnych strzałów.

28'
Lech wreszcie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

24'
Zuffi uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Burić.

16'
Wreszcie akcja Lecha. Piłka trafiła w pole karne do Jevticia, jego zagranie było nieudane, ale do strzału doszedł Kędziora, który jednak spudłował.

15'
Mało ciekawego dzieje się w Poznaniu. Basel ma przewagę optyczną, ale Lech póki co dobrze się broni.

10'
Lech na razie głównie biega za piłką. Goście grają na dużym luzie i konstruują ciekawe akcje.

5'
Basel dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Basel od początku gra ofensywnie. Obrońcy Lecha dwukrotnie blokowali strzały Bjarnasona.

1'
Po dośrodkowaniu Zuffiego obrońcy Lecha za krótko wybili piłkę, ale na ich szczęście Ajeti nie trafił w bramkę.

1'

'

'
Rezerwowi Lecha: Kotorowski, Douglas, Holman, Tetteh, Formella, Hamalainen, Thomalla.

'
Lech, aby awansować musi pokonać Basel i liczyć na porażkę Fiorentiny z Belenenses.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - FC Basel, to zapraszamy do śledzenia meczu online