Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 0

Słowik - Rudol, Fojut, Czerwiński, Lewandowski - Małecki (46' Dwaliszwili), Murawski, Matras, Akahoski (87' Walski), Listkowski (77' Przybecki) - Frączczak
Zubas - Mójta, Lazarus, Nowak, Sokołowski - Kato, Możdżeń, Deja (54' Demjan), Kowalski - Kołodziej (61' Adu) - Szczepaniak (82' Jonkisz)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu! Pogoń Szczecin zwyciężyła w pełni zasłużenie. MVP dzisiejszego starcia moim zdaniem Dwaliszwili, który powrócił do swojej strzeleckiej formy.

90+2'
Faul taktyczny zaliczył Rudol. Za ten czyn dostał żółtą kartkę.

90+1'
Możdżeń mocno z rzutu wolnego. Soczyste kopnięcie jednak odbiło się od dobrze ustawionego muru.

89'
Marcin Borski przedłużył dzisiejsze widowisko o trzy minuty.

87'
Zmiana. Walski otrzymał szansę od Czesława Michniewicza. Z placu gry został zdjęty Akahoshi.

86'
Marek Sokołowski z żółtym kartonikiem. Piłkarz Podbeskidzia będzie pauzować w następnej kolejce.

84'
Żółta kartka dla Jarosława Fojuta. Doświadczony stoper bez skrupułów zaatakował nogi Jonkisza.

82'
Zmiana. Kamil Jonkisz w miejsce Mateusza Szczepaniaka.

81'
Fenomenalny rajd Przybeckiego na prawej stronie. Młody skrzydłowy zbliżył się do pola karnego, a następnie zagrywał do ustawionych kolegów, jednak obrona wyszła z tego obronną ręką.

78'
Zmiana. Miłosz Przybecki zastąpił Listkowskiego.

77'
Jakub Słowik popisał się znakomitym refleksem, a mianowicie sparował niebezpieczny strzał głową jednego z piłkarzy Podbeskidzia.

77'
2:0! Mateusz Lewandowski kapitalnie zagrał w pole karne, gdzie ustawiony był Dwaliszwili, a ten doskonale się obrócił, po czym strzelił w prawy dolny róg.

76'
Niecelny strzał Aki z ostrego kąta. Skrzydłowy z Pogoni przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

75'
3562 widzów pofatygowało się na ten mecz w Szczecinie.

73'
Adam Frączczak idealnie obsłużony przez Dwaliszwiliego, napastnik próbował skutecznie dograć do wbiegającego Akahoshiego, ale we wszystko wmieszali się obrońcy.

71'
Jakub Kowalski faulowany tuż przed linią boczną. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Roberta Podolińskiego.

67'
Mateusz Możdżeń oddał bardzo kąśliwe uderzenie z dystansu. Jakub Słowik miał trudne zadanie, bo piłka przed nim dostała kozła, ale pewnie ją wychwycił.

66'
Niecelne kropnięcie Mateusza Lewandowskiego.

64'
Mateusz Szczepaniak przewrócił Jarosława Czerwińskiego. Sędzia Borski dobrze wychwycił przewinienie snajpera.

62'
Robert Demjan w nieprzepisowy sposób walczył o piłkę z Fojutem. Stoper gospodarzy był odpychany przez Słowaka.

61'
Zmiana. Adu wszedł na boisko w miejsce Dariusza Kołodzieja.

59'
Dariusz Kołodziej spróbował szczęścia z rzutu wolnego. Środkowy pomocnik strzelał z bardzo dużej odległości, ale jego kopnięcie skutecznie zablokowali przeciwnicy.

57'
Potężne uderzenie Kołodzieja zza pola karnego. Piłka po tej próbie w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

55'
1:0! Kolejne fantastyczne dośrodkowanie w wykonaniu Murawskiego. Pomocnik wrzucił wprost na głowę Dwaliszwiliego, który lekkim strąceniem w prawy dolny róg zmienił wynik tego meczu. Premierowy gol Gruzina w szczecińskiej ekipie.

54'
Zmiana. Robert Demjan w miejsce Adama Deji.

53'
Kompletnie nieudana wrzutka Matrasa z prawego skrzydła. Futbolówka po tym zagraniu opuściła plac gry.

50'
Zubas bardzo dobrze wyszedł do dalekiego zagrania z kilkudziesięciu metrów. Słowak wychwycił niełatwą piłkę.

48'
Uporczywe ataki Portowców! Zubas doskonale wybronił strzał głową, który oddał z kilku metrów Dwaliszwili. Genialnym dośrodkowaniem z prawego skrzydła wykazał się Murawski.

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana. Patryk Małecki opuścił plac gry. W jego miejsce Dwaliszwili.

45+1'
Koniec I części meczu. Pogoń Szczecin w mojej ocenie dużo lepsza. Zawodnicy ze Szczecina stworzyli więcej bramkowych sytuacji, co ułatwiła im obrona rywala.

45'
Małecki próbował zamknąć ciekawą wrzutkę Listkowskiego z prawej flanki. Były piłkarz Wisły Kraków wziął duży zamach, lecz strzał poleciał wprost w zawodnika Podbeskidzia.

44'
1 minuta przedłużona do pierwszej odsłony.

42'
Możdżeń efektownie starał się wypuścić w uliczkę Kato. Zagranie błyskotliwe, ale minimalnie za mocne. Piłka w rękawicach Słowika.

40'
Niebezpieczny wślizg dla Lazarusa. Nigeryjczyk za spóźnione wejście otrzymał żółty kartonik.

39'
Chaos w polu karnym "Portowców". Goście przejęli inicjatywę, budując liczne akcje na prawym skrzydle.

36'
Żółtą kartką został ukarany Adam Mójta.

35'
Rudol zablokował zagranie z prawego skrzydła. Gracze z Bielska reklamują, że zawodnik pomagał sobie przy tym ręką.

34'
Adam Frączczak zderzył się głową z piłkarzem swojej drużyny. Napastnikowi będzie potrzebna pomoc medyków.

32'
Piekielne huknięcie Akahoshiego z dalszej odległości. Mocne uderzenie leciało tuż pod poprzeczkę, jednak wyborną robinsonadą popisał się Zubas, broniąc soczysty strzał.

30'
Marek Sokołowski ponownie przytomnie we własnej strefie. Gracz znakomicie uprzedził Frączczaka, który już czyhał na piłkę od Listkowskiego.

30'

28'
Odważna próba Adama Deji. Pomocnik "Górali" chciał pokonać bramkarza, uderzając z dystansu. Futbolówka po jego dotknięciu poszybowała nad bramką.

26'
Zubas znów musiał wyjść z bramki, aby uratować swoją drużynę po błędzie defensywy. Przed chwilą nieudolnością błysnął Lazarus.

24'
Arbitrzy postanowili dać szansę słowackiemu bramkarzowi, nie karając go czerwoną kartką. Piłkarze Pogoni oraz jej kibice są oburzeni decyzją sędziów.

23'
Ogromny błąd Kato. Japończyk zbyt krótko podał do swojego bramkarza. Ten fakt wykorzystał Listkowski, który próbował minąć bramkarza, ta sztuka się nie udała, bo Zubas dotknął piłkę ręką poza własnym polem karnym!

22'
Patryk Małecki bez pardonu potraktował Kowalskiego. Zawodnicy gości wznowią grę od rzutu wolnego.

20'
Listkowski nieźle wymusił presję na Lazarusie. Stoper Podbeskidzia przegrał pojedynek z młodym piłkarzem, czego efektem będzie kolejny korner dla Pogoni.

19'
Czerwiński doskonale wybił centrę z prawego skrzydła. Przyjezdni będą zaczynać od rzutu rożnego.

17'
Pogoń Szczecin spokojnie utrzymuje się przy piłce. Aczkolwiek podopieczni Czesława Michniewicza nie mogą znaleźć sposobu, by rozmontować defensywę rywala.

15'

14'
Niebezpieczne zdarzenie Kowalskiego z Listkowskim.

12'
Akcjami na skrzydłach Pogoń Szczecin próbuje stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Zubasa. W ostatnich minutach bardzo aktywny jest Rafał Murawski.

10'
Rafał Murawski mógł stanąć przed znakomitą szansą, lecz piłkę skierowaną do niego w ostatniej chwili wybiła para stoperów gości.

9'
Listkowski faulował w 16-ce popularnych "Górali". Młody gracz odepchnął rywala.

7'
Marek Sokołowski świetnie się zachował we własnym polu karnym. Doświadczony zawodnik przerwał groźny atak przeciwników.

6'
Dobre dośrodkowanie Kowalskiego z prawego skrzydła. Do futbolówki próbował dotrzeć m.in. Szczepaniak, ale został skutecznie uprzedzony przez Słowika.

5'
Mateusz Szczepaniak przewinił w centralnej części boiska. Napastnik spóźnił się z atakiem na piłkę.

5'
Krystian Nowak próbował sprytnym podaniem uruchomić Kowalskiego, jednak podanie ze środkowej strefy było zbyt niedokładne.

3'
Kato przewrócony przez Akahoshiego. Popularny "Aka" przesadził z ostrością przy zagraniu.

1'
Mateusz Szczepaniak nieźle urwał się obrońcom Pogoni, ale w momencie zagrania znajdował się na ofsajdzie.

1'
Dariusz Kołodziej faulowany na własnej połowie przez Mateusza Matrasa.

*'
Zaczynamy mecz w Szczecinie!

*'

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej Podbeskidzia: Kaczmarek, Adu, Chmiel, Jonkisz, Demjan, Bartlewski, Zakrzewski

*'
Obsada ławki rezerwowej Pogoni: Kudła, Walski, Piotrowski, Danielak, Murayama, Dwaliszwili, Przybecki

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z pierwszego sobotniego meczu 20.kolejki piłkarskiej Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online