Real Madryt - Deportivo La Coruna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Deportivo La Coruna
5 : 0

Navas – Carvajal, Pepe, Ramos (46' Varane), Marcelo – Kroos, Modrić, Isco (66' James) – Bale (74' Jese), Benzema, Ronaldo
Lux – Juanfran, Arribas, Sidnei, F. Navarro (64' Luisinho) – Bergantiños, Mosquera – Cartabia (46' Gutierrez), Alberto, Fajr (67' Riera) – Lucas

Mecze na żywo: Real Madryt - Deportivo La Coruna

90+2'
Koniec spotkania. Wyśmienity debiut zaliczył Zinedine Zidane w roli szkoleniowca "Królewskich". Zawodnicy trenowani przez Sancheza nie mieli pomysłu jakby się tu przeciwstawić mocnemu rywalowi. Bohaterem dzisiejszego widowiska - bez wątpienia został nim Gareth Bale.

90+1'
5:0! Real Madryt kompletnie zniszczył swojego przeciwnika. Cristiano Ronaldo przytomnie kopnął w kierunku Benzemy, który w odpowiedniej chwili zachował zimną krew, umieszczają piłkę w siatki po bardzo mocnym uderzeniu z bliska.

90'
1 minuta doliczona.

89'
Deportivo zaprzepaściło niezłą okazję na honorowego gola. Alberto w inteligentny sposób zagrał do Pereza, a ten jednak zbyt długo się wahał z decyzją o zakończeniu akcji, co szybko wykorzystał Pepe, przerywając groźny atak.

87'
Obie drużyny jakby opadły z sił. Niecelna próba zza pola karnego w wykonaniu Jese.

82'
Cristiano Ronaldo złapany na ofsajdzie. Powtórki telewizyjne jednak przekonują nas, że sędzia liniowy się pomylił...

79'
Kolejne zagrożenie po uderzeniu z dystansu w wykonaniu piłkarzy Deportivo. Mocne huknięcie Alberto z ogromnym trudem wybronił Alves.

77'

74'
Ostatnia korekta taktyczna w składzie madryckiej drużyny. Jese Rodriguez zmienił gwiazdę dzisiejszego spotkania, czyli Garetha Bale'a.

71'
Lux dobrze na posterunku. Cristiano Ronaldo marzy o bramce w tym spotkaniu, ale wyśmienitą robinsonadą błysnął goalkeeper, zatrzymując bardzo niebezpieczne uderzenie.

67'
Zmiana w szeregach przyjezdnych. Orior Riera został wydelegowany na plac gry w miejsce Fajra.

66'
Na drugą korektę taktyczną zdecydował się Zidane. Szansę otrzymał James, a zdjęty z murawy został Isco.

63'
4:0! Kapitalnie wykonany korner przez gospodarzy. Gareth Bale po raz któryś wykorzystał bierną postawę linii obrony przeciwnika, doskonale uderzając piłkę głową w miejsce, gdzie bezradny był Lux.

56'
Mecz troszeczkę stracił na dynamice. Real spokojnymi akcjami usiłował jeszcze bardziej dobić rywala.

52'
Marcelo dobrze obsłużony przez Benzemę. Brazylijczyk miał szansę do soczystego uderzenia, ale w ostatniej chwili zainterweniował blok defensywny, blokując zagranie.

48'
3:0! Królewscy ponownie wykorzystali gafę w obronie gości. Ronaldo ładnie dograł do Bale'a, a ten będąc zupełnie niekryty, bez większych problemów pokonał bezradnego Luxa.

46'
Zmiana. Varane wchodzi na drugą połowę spotkania, a boisko opuszcza Ramos.
Zmiana również u gości. Gutierrez w miejsce Cartabii.

45+1'
Koniec I części gry. Jak na razie Zinedine Zidane może być w pełni zadowolony z postawy swoich graczy.

43'
Zawodnicy gości są ambitni. Przed chwilą soczyste kopnięcie z dystansu zaprezentował Alberto, lecz piłka w bezpiecznej odległości poleciała nad bramką.

40'
Cristiano Ronaldo jakoś nie może się wstrzelić. Gwiazdor madryckiego klubu otrzymał fenomenalną wrzutkę na głowę, ale w dogodnej sytuacji posłał futbolówkę w lewy słupek bramki. Defensywa Deportivo nie wykazała się refleksem, dając się uprzedzić Portugalczykowi.

38'
Martinez wyrasta na pozytywne zaskoczenie wśród gości. Snajper znów podjął odważną decyzję o kopnięciu zza pola karnego, lecz i w tym przypadku nie dopisało szczęście, bo piłka poszybowała obok lewego sektora bramki.

*'
Mieliśmy problemy techniczne. Przedstawiamy krótki opis goli, które padły dla Realu Madryt
1:0 Karim Benzema doskonale wykorzystał zagubienie w szeregach rywala, przejmując bezpańską piłkę w polu karnym Deportivo, a następnie zagraniem z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania.

2:0 Popisowym dośrodkowaniem z prawego skrzydła błysnął Carvajal. Jego centra trafiła wprost na głowę Bale'a, który z dogodnej pozycji posłał piłkę nie do obrony dla bramkarza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Deportivo La Coruna, to zapraszamy do śledzenia meczu online