Newcastle United - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Newcastle United
Manchester United
3 : 3

Elliot - Dummett, Coloccini, Mbemba, Janmaat - Tiote (84' Toney), Colback (80' Gouffran), Sissoko, Wijnaldum - Perez (90+2 ' De Jong), Mitrović
De Gea - Young, Smalling, Blind, Darmian - Schneiderlin, Fellaini, Lingard (64' Memphis), Herrera (74' Mata) - Martial, Rooney

Mecze na żywo: Newcastle United - Manchester United

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę. Zapraszam Państwa na nasze kolejne relacje.

90+4'
Koniec jakże szalonego spotkania! Manchester United po raz kolejny wypuszcza niemal pewne zwycięstwo. Brawa za walkę należą się "Srokom", które nie odpuściło i po przepięknym golu Dummetta doprowadziły do upragnionego remisu. Smalling mimo zdobytej bramki będzie antybohaterem tego meczu.

90+3'
Piłka przemierza od jednego pola karnego do drugiego. Oba zespoły wierzą, że któraś z nich sięgnie po trzy punkty.

90+2'
Perez już poza placem gry. Mclaren wpuścił De Jonga.

90'
240 sekund potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
3:3! Ping-pong w polu karnym Manchesteru United po stałym fragmencie gry. Do wybitej piłki dopadł Dummett, a ten fenomenalnie przymierzył zza pola karnego w lewe okienko bramki. Gol bez wątpienia będzie kandydował do bramki kolejki.

88'

86'
Wijnaldum sfaulował w powietrzu Rooney'a. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

84'
Zmiana. Ivan Toney zastąpił Tiote.

82'
Elliot błysnął bramkarskim kunsztem, broniąc strzał głową w wykonaniu Fellainiego. Belgijski pomocnik próbował sfinalizować podanie z prawego skrzydła.

80'
Steve Mclaren zareagował na wydarzenia boiskowe. Gouffran wszedł w miejsce Colbacka.

79'
2:3! To jest dzień Rooney'a! Wayne Rooney znakomicie kropnął z dystansu. Jego uderzenie poleciało w lewy sektor bramki. Bez jakichkolwiek szans Elliot.

77'
Ambitna szarża Mitrovicia na krawędzi pola karnego. Napastnik z dziecinną łatwością ograł Blinda, lecz strzał z kilkunastu metrów poszybowało daleko od światła bramki.

75'
Odważny wślizg Collociniego w centrum boiska. Wślizg bardzo ryzykowny i niebezpieczny, ale w oczach arbitrach o faulu nie ma mowy.

74'
Herrera dostał wolne od trenera. Juan Mata ma szansę zaprezentować swoje umiejętności na murawie.

73'
Celny strzał oddał Perez zza pola karnego. Uderzenie jedynie na statystyki, bo zagranie poszybowało wprost w rękawice bramkarza Man Utd.

72'

70'
Rozpędzili się gracze Newcastle! Przed momentem znów zagotowało się w 16-ce gości. Wijnaldum mocno uderzył z kilkunastu metrów, ale trafił wprost... w swojego kolegę.

68'
Wijnaldum trafił do siatki! Kibice gospodarzy już wznosili ręce w geście radości. Jednak ich radość przerwał sędzia liniowy, podnosząc chorągiewkę. Gol nieuznany.

67'
Depay niebezpieczne wrzucił z rzutu wolnego. Futbolówka jednak skutecznie wybita przez obrońcę.

66'
2:2! Mitrović wykonał jedenastkę niczym Rooney z 10. minuty. Napastnik z pełnym spokojem doprowadził do sensacyjnego wyrównania.

65'
Mitrović padł po starciu ze Smallingiem. Newcastle będzie miało rzut karny. Obaj gracze walczyli bezpardonowo, aby wybić piłkę kopniętą z narożnika boiska.

64'
Pierwsza zmiana taktyczna w tym meczu. Memphis zastąpił na placu gry Lingarda.

62'
Colback był bliki, aby znaleźć się w dogodnej sytuacji. Wszystko układało się doskonale do momentu, gdy piłkarz dał się łatwo powstrzymać wracającemu Fellainiemu. Z tej akcji można było dużo więcej wycisnąć.

61'
Bardzo dobra centra Colbacka z lewego skrzydła. Zagranie obrało groźną rotację, lecz z piłką minęli się dwaj gracze z Newcastle.

59'
Grę na chaos rozpoczęli gospodarze. Podopieczni Mclarena dużo wrzucają w pole karne Manchesteru.

57'
Głębokie dośrodkowanie zaliczył Janmaat. Piłka długo leciała, ale nie zaspała obrona rywala i oddaliła niebezpieczeństwo.

55'
Lingard zmarnował 100%! Herrera wyśmienicie przedłużył podanie z prawego skrzydła. Do futbolówki dopadł niekryty Lingard, ale jego huknięcie z kilku metrów poleciało obok bramki. Kibice gości nie wiedzą, jak to nie wpadło ?

53'
Nieustępliwa walka w centralnej części boiska. Sędzia daje jednak piłkarzom dużo swobody i rzadko gwiżdże.

51'
De Gea uratował swój klub przed stratą gola! Hiszpański bramkarz fenomenalnie skrócił kąt Sissoko, który w wybornej sytuacji trafił wprost w goalkeepera. Sissoko będzie miał sny z tą sytuacją.

48'
Lingard chciał wyśmienicie obsłużyć Ronney'a. Młody zawodnik efektownym, szybkim podaniem próbował zagrać w kierunku kolegi, ale we wszystko jednak wmieszała się obrona.

47'
Sissoko wszelkimi siłami dośrodkować z prawej flanki. Bezlitosny okazał się Darmian, blokując mocne zagranie.

46'
II połowa spotkania.

Piłkarze z Manchesteru mają powód do radości...

45+3'
Koniec I części. Oglądamy naprawdę bardzo dobry mecz. Obie ekipy nie dają powodów kibicom do odczuwania nudy.
Z niecierpliwością oczekujemy drugiej odsłony.

45+1'
Martial bliski szczęścia. Francuz starał się zaskoczyć bramkarza z prawego skrzydła, jednak w odpowiedniej chwili został wyblokowany przez Dummetta.

45'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy, że pierwsza połowa zostanie przedłużona o 2 minuty.

44'
Popularne "Sroki" próbują iść za ciosem!

42'
1:2! Genialna akcja zawodników Mclarena. Collocini wrzucił z kilkudziesięciu metrów w pole karne. Asystą błysnął Mitrović, który wygrał pojedynek powietrzny i dograł na nogę Wijnalduma, a ten strzałem z pierwszej piłki nie dał szans hiszpańskiemu goalkeeperowi.

40'
Doskonałe huknięcie zaprezentował nam przed momentem Collocini. Stoper gospodarzy próbował wykorzystać bierność rywala, lecz jego strzał poszybował minimalnie nad poprzeczką. Akcja warta do odnotowania.

37'
0:2! Herrera posłał wybitne podanie do Rooney;a, a ten świetnie zwiódł Collociniego, zagrywając na obieg do Lingarda, który w doskonałej sytuacji się nie pomylił i kopnął futbolówkę w prawy dolny róg bramki.

36'
Odważna próba Darmiana z kilkudziesięciu metrów. Włoski obrońca uderzył jednak wprost w trybuny stadionu.

34'
Tiote zobaczył żółtą kartkę za zupełnie nieudolną próbę odebrania piłki w środkowej strefie boiska.

31'
Zaostrzył się nam mecz. Zwłaszcza gospodarze grają bez pardonu.

29'
Herrera z żółtą kartką. Zawodnik gości nie zdołał sportowo zatrzymać rozpędzonego Wijnalduma.

27'
Wijnaldum o włos od wyrównania! Kąśliwe uderzenie pomocnika "Srok" fenomenalnie zatrzymał De Gea.

26'
To musiało wpaść! Wayne Rooney otrzymał genialnie prostopadłe podanie od Lingarda. Angielski napastnik wyszedł na kapitalną sytuację, ale bramkarz doskonale skrócił kąt, w wyniku czego Rooney posłał piłkę tuż obok prawego słupka.

25'
Zbytnia agresja w wykonaniu Fellainiego znalazła negatywną odpowiedź ze strony arbitra. Defensywny pomocnik ukarany żółtym kartonikiem.

24'
Zamieszanie w polu karnym Newcastle po rzucie rożnym. Fellaini próbował huknąć z kilkunastu metrów na bramkę, jednak został skutecznie zablokowany.

24'
Michał Żyro trafił w Championship

22'
Blind podciął Mitrovicia. Również w tej sytuacji obyło się bez kartek.

21'
Kompletnie spóźnione wejście Fellainiego. W mojej ocenie Colback był faulowany na kartkę. Sędzia Dean postanowił, że nie wyciągnie żółtej kartki.

20'
Przewinienie zaliczył Tiote. Będzie rzut wolny dla popularnych "Czerwonych Diabłów".

18'
Collocini nieźle się zachował we własnej 16-ce. Argentyńczyk przytomnie przeciął wrzutkę Martiala z prawego sektora boiska.

16'
Perez chciał długim podaniem obsłużyć Mitrovicia. Pomysł dobry, lecz w porę połapali się obrońcy i skutecznie wyjaśnili sytuację.

15'

13'
Rooney posłał kapitalny cross do Martiala. Były piłkarz AS Monaco usiłował minąć przeciwnika na prawym skrzydle, ale przegrał z nim rywalizację.

12'
Herrera efektownie próbował uruchomić Martiala na prawym skrzydle. Wszystko byłoby dobrze, gdyby w akcję dobrze nie wszedł Dummett, przecinając zagranie wślizgiem.

10'
0:1! Pewnie wykorzystany rzut karny przez Rooney'a. Doświadczony snajper posłał futbolówkę w prawy dolny róg bramki. Elliot poszedł w przeciwnym kierunku.

8'
Rzut karny dla gości! Dbemba zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym!

7'
Manchester próbuje zagrozić rywalowi akcjami na prawym skrzydle. Jednak dwukrotne próby centr dobrze oddalili gospodarze.

6'
Wayne Rooney nieczysto atakowany tuż przy połowie boiska. Od rzutu wolnego grę wznowią podopieczni van Gaala.

5'
Perez był przetrzymywany przez Fellainiego. Sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko odgwizdać faul.

4'
Bardzo zagęszczony jest środek pola. Jak na razie obu ekipom brakuje pomysłu na stworzenie pierwszego zagrożenia.

2'
Pierwszy korner okazał się wysoce nieudany. Goście bez problemu oddalili zagrożenie od własnej bramki.

1'
Będzie rzut rożny dla gospodarzy. Akcję na prawej flance dobrze zablokowała obrona Man Utd.

1'
Faul taktyczny w środku pola popełnił Fellaini. Od rzutu wolną rozpoczną "Sroki".

*'
Zaczynamy!

*'
Przed chwilą mieliśmy minutę ciszy dla Pavla Srnicka. Czeski bramkarz rozegrał 149. oficjalnych spotkań w barwach Newcastle.

*'
Gratulacje również od nas

*'

*'
Sędzią nadchodzącego wydarzenia piłkarskiego będzie Mike Dean.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Darlow, Sterry, Lascelles, Gouffran, Marveaux, De Jong, Toney

*'
Ławka rezerwowa gości: Romero, Borthwick-Jackson, McNair, Weir, Mata, Pereira, Memphis

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji LIVE z meczu 21.kolejki Premier League: Newcastle United - Manchester United
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Newcastle United - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online