Liverpool - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Arsenal Londyn
3 : 3

Mignolet – Clyne, Toure, Sakho, Moreno – Henderson, Milner (66' Benteke), Can (81' Allen) – Lallana (87' Caulker), Ibe, Firmino
Cech - Bellerin, Mertesacker, Kościelny, Monreal - Flamini, Ramsey, Campbell (75' Chamberlain), Ozil (87' Arteta), Walcott (76' Gibbs) - Giroud

Mecze na żywo: Liverpool - Arsenal Londyn

90+4'
Dziękuję przepięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Koniec meczu! Kibice na Anfield obejrzeli genialne widowisko, które trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W mojej ocenie Arsenal może trochę ubolewać, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Wg mnie Giroud na w spółkę z Firmino mogą być traktowani jako MVP dzisiejszego starcia.

90+2'
Liverpool jeszcze próbuje dobić rywala, ale brakuje dokładności w tych atakach.

90'
Trzy minuty dodane do dzisiejszego thrilleru.

89'
3:3! Co za powrót! Gra na aferę przyniosła efekt! Długie zagranie udało się przedłużyć Benteke, który podał wprost na nogę Allena, a ten strzałem niezbyt czystym pokonał bezradnego Cecha. Płaskie uderzenie w lewy róg nie do obrony.

88'
Moreno słabo uderzył z rzutu wolnego. Futbolówka po jego kopnięciu odbiła się od muru.

88'
Laurent Kościelny w nieprzepisowy sposób zatrzymał Clyne'a. Będzie niebezpieczny rzut wolny.

87'

87'
Zmiana. Arteta zastąpił wyczerpanego Ozila.

85'
Na Anfield Road pada deszcz. Dla zawodników to dobry przyczynek, by próbować szczęścia z dalszej odległości.

83'
Długie wgranie Hendersona z kilkudziesięciu metrów. Do zawiesiny nie dotarł żaden z piłkarzy w koszulkach Liverpoolu, ale za to dopadł do niej Mertesacker i wybił ją daleko od własnej bramki.

81'
Zmiana. Emre Can opuścił boisko. Z ławki wszedł Joe Allen.

79'
Mignolet zderzył się z Ramseyem. Ozil przepięknie wrzucił w kierunku klubowego partnera, jednak w ostatniej chwili do zagrania wyszedł bramkarz i zażegnał niebezpieczeństwo.

78'
Chaos w 16-ce Arsenalu! Clyne bliski sfinalizowania dobrego podania z prawej strony. Bocznemu obrońcy jednak nie udało się zamknąć akcji, ale jego ekipa będzie miała rzut rożny. Zawodnicy przeciwników protestują wobec tej decyzji.

76'

75'
Zmiana. Chamberlain już na placu gry, a murawę opuścił Campbell.

73'
Lallana oddał celny strzał z lewego skrzydła boiska. Jednak płaskie kopnięcie okazało się zbyt sygnalizowane, by zaskoczyć dobrego dzisiaj Cecha.

72'
Mertesacker uratował Arsenal przed utratą gola! Niemiecki stoper w ostatniej chwili przeciął dośrodkowanie Ibe'a z prawego skrzydła. To mogła być bramka.

70'
Kolejna potężna próba w wykonaniu Moreno. Huknięcie zza pola karnego ofiarnie zatrzymał Ramsey, blokując strzał.

69'
Clyne podciął przeciwnika tuż przy linii bocznej. Obrońca powinien uważać, bo ma już na koncie żółty kartonik.

68'
Moreno bliski szczęścia po uderzeniu z dystansu. Płaski strzał jeszcze odbił się od jednego z obrońców i powędrował tuż obok lewego słupka. Kolejny korner dla Liverpoolu.

66'
Zmiana. Benteke otrzymał kilkadziesiąt minut na pokazanie swoich umiejętności. Wspomniany piłkarz zastąpił Milnera.

65'
Odważny wolej Hendersona z kilkudziesięciu metrów. Brawa za ambicję i odwagę, lecz uderzenie raczej do zapomnienia, ponieważ futbolówka powędrowała chyba na trybuny.

62'
Giroud znów mógł skarcić obronę "The Reds". Strzelec dwóch goli w dzisiejszym meczu chciał skopiować wyczyn z 55.minuty, jednak tym razem zabrakło precyzji, bo francuski napastnik został łatwo zablokowany.

60'
James Milner efektownie zszedł do środka, a potem spróbował technicznie przymierzyć na bramkę. Pomysł bardzo dobry, ale połapali się w tym rywale, skutecznie zatrzymując piłkę.

58'
Ozil huknął na bramkę z rzutu wolnego. Potężną próbę ofiarnie zblokował jeden z obrońców. Kibice Arsenalu dużo więcej obiecywali sobie po tym strzale.

57'
Emre Can faulował w niebezpiecznej strefie dla swojej ekipy. Będzie dobra okazja do groźnego strzału dla m.in. Ozila.

55'
2:3! Campbell doskonale obsłużył ustawionego w polu karnym Giroud. Snajper ośmieszył obrońców, z ogromną łatwością obracając się z piłką, a następnie uderzył nie do obrony w lewy dolny róg. Bellerin wykonał kapitalną robotę w ofensywie, aktywnie angażując się w akcję.

54'
Olivier Giroud starał się skutecznie kończyć akcję ze stałego fragmentu gry. Ozil dośrodkował, ale Francuz nie potrafił skutecznie uderzyć.

53'
Clyne pomógł sobie ręką. Zagranie w oczach sędziego było w pełni zamierzone, dlatego piłkarz został ukarany żółtą kartką.

51'
Wyborny rajd Walcotta przez duży dystans. Uznany pomocnik ładnie szarżował z futbolówką, a następnie wypracował sobie niezłe miejsce do uderzenia, lecz już sam płaski strzał poszybował obok lewego słupka.

50'
Emre Can popełnił przewinienie taktyczne. Bellerin został nieprzepisowo zaatakowany we własnym polu karnym.

48'
Moreno zmarnował kapitalną szansę! Gracz starał się zamknąć podanie Firmino z prawego skrzydła. Pierwszy z wymienionych nie wytrzymał presji i posłał futbolówkę z kilkunastu metrów na trybuny stadionu.

46'
Świetne wgranie z lewej flanki pokazał nam przed chwilą Ozil. Niemiec wrzucił głęboko w pole karne, jego zagranie próbował zamykać Campbell, ale próba wślizgiem poleciała wysoko nad bramkę.

46'
W przerwie nie doszło do żadnych zmian taktycznych.

46'
Zaczynamy drugą odsłonę jakże emocjonującego starcia!

45+3'
Koniec I części. "Kapitalny mecz" to powiedzieć mało o tym, co widzieliśmy w tych 45. minutach. Z ogromną cierpliwością oczekujemy na drugą połowę. Firmino wyrasta na MVP dzisiejszych zawodów.

45+3'
Firmino o włos od zdobycia gola! Napastnik wykorzystał bierność w defensywnie rywala i soczyście przymierzył z pół obrotu. Uderzenie z kilkunastu metrów było wyborne, ale trafiło jedynie w poprzeczkę bramki.

45+2'
Emre Can spróbował szczęścia z dystansu. Zawodnik chyba pozazdrościł Firmino wyczynu z 19. minuty, ale jego strzał poszybował wprost w rękawice Cecha.

45'
180. sekund dłużej potrwa pierwsza odsłona.

44'
Kontrę zaprezentowali nam gospodarze. "Jak się człowiek śpieszy to diabeł się cieszy" - powiedzenie najlepiej zrecenzowało akcję Liverpoolu przed momentem.

42'
Ozil z rzutu rożnego. Jeden z najsłabszych dośrodkowań w wykonaniu genialnego Niemca. Piłka wybita z narożnika boiska bez problemu została oddalona z pola karnego "The Reds".

41'
Petr Cech znów na posterunku. Roberto Firmino po raz kolejny spróbował zacentrować do wbiegających kolegów, jednak zagranie w porę odbił przed siebie czeski bramkarz.

40'
Zablokowana próba dośrodkowania Firmino z prawego sektora boiska. Piłkę z pełnym spokojem przechwycił Petr Cech. W ostatnich akcjach aktywniejszy jest Liverpool.

40'

38'
Kąśliwa wrzutka Moreno w kierunku wbiegającego Hendersona. Wszystko układało się wręcz idealnie, ale w akcję wmieszał się Cech i wyłapał futbolówkę.

37'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie wykonał przed chwilą Ibe. Centra posłana z prawego skrzydła poszybowała daleko od zamierzonego kierunku. Zagranie raczej do zapomnienia.

35'
Olivier Giroud złapany na pozycji spalonej. Francuski snajper był najbliżej bramki w trakcie podania od Ozila.

33'
Campbell dopadł do dobrej szansy na mocne huknięcie z kilkunastu metrów. Gracz próbował rozwiązać akcję technicznie, ale jego próbę zablokował środkowy obrońca.

31'
Ambitna szarża Campbella na prawej flance. Pomocnik Arsenalu miał szansę na dobrą wrzutkę w pole karne, jednak sprytnie piłkę wybił mu Henderson. Od bramki rozpocznie Mignolet.

30'
Jurgen Klopp wdał się w pogawędkę z Arsenem Wengerem.

28'
Olivier Giroud musiał zachować się lepiej na 5 metrze od bramki! Campbell fenomenalnie rozprowadził piłkę do uciekającego Walcotta, a ten szybko wystawił ją Giroud, lecz on niewłaściwie nakrył piłkę w niemal 100% okazji. Mnóstwo szczęścia mieli gospodarze.

26'
2:2! Świetnie wykonany rzut rożny w wykonaniu "Kanonierów". Złe ustawienie obrońców z zimną krwią wykorzystał Giroud, który sprytnie przyłożył nogę i z najbliższej odległości pokonał Mignoleta.

24'
Milner walecznie walczył o futbolówkę w 16-ce Arsenalu. Brawa za ambicję, lecz górą okazali się przeciwnicy.

21'
3:1! Jednak nie! Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę po strzale Firmino. Kibice gospodarzy już byli uradowani, bo wierzyli w szybkie podwyższenie.

19'
2:1! Gol - marzenie! Firmino zaprezentował przed momentem kunszt strzelecki. Napastnik dopadł do bezpańskiej piłki, a następnie zza pola karnego posłał ją niemal w prawe okienko bramki.

17'
Bezpardonowy wślizg w wykonaniu Firmino. Tym razem jeszcze bez żadnej kartki.

16'
Giroud ucierpiał w jednym z pojedynków.

14'
1:1! Genialna akcja Campbella, który podał na nos Ramseyowi, a ten bez problemu pokonał bezradnego Mignoleta. Mogli lepiej zachować się defensorzy gospodarzy, bo Ramsey mógł spokojnie przymierzyć tuż przy prawym słupku.

11'
Firmino za niesportowe zachowanie otrzymał żółtą kartkę.

10'
1:0! Złe zachowanie Walcotta tuż przed własnym polem karnym. Piłkę na lewym skrzydle otrzymał Can i huknął soczyście na bramkę, uderzenie udało się z trudem odbić przed siebie Cechowi, ale nieszczęśliwie dopadł do niej Firmino, a ten z wymarzonej pozycji posłał futbolówkę w lewy dolny róg.

9'
Moreno wraz z Lallaną próbowali rozmontować defensywę na lewym skrzydle. Wszystko szło dobrze, ale piłkę skutecznie wybili obrońcy.

7'
Lallana genialnie rozciągnął akcję na prawe skrzydło, gdzie operował Ibe, gracz chciał wywalczyć sobie pozycję do uderzenia, lecz znów dobrze zachowała się obrona gości.

6'
Can kapitalnie zagrał do Lallany, który był ustawiony przed polem karnym Arsenalu. Zawodnik próbował ambitnie wywalczyć sobie miejsce do strzału, ale został perfekcyjnie zblokowany przez rywala.

5'
Campbell ściągnięty do parteru przez przeciwnika. Mimo wszystko sędzia postanowił nie przerywać gry.

4'
Ozil posłał ładne prostopadłe podanie w kierunku niekrytego Walcotta. Wszystko byłoby doskonale, gdyby pomocnik nie znajdował się na ofsajdzie.

3'
Chaotyczny start tego meczu. Piłka często przemieszcza się w centrum boiska.

1'
Pierwsze przewinienie w tym spotkaniu. W środkowej strefie boiska faulował Ramsey.

*'
Startujemy z meczem na Anfield!

*'

*'

*'
Arbitrem nadchodzącego pojedynku będzie Michael Jones.

*'
Ławka rezerwowa Liverpoolu: Ward, Caulker, Smith, Lucas, Allen, Teixeira, Benteke

*'
Ławka rezerwowa "Kanonierów": Macey, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Chamberlain, Iwobi

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z hitu 21.kolejki Premier League: Liverpool - Arsenal Londyn
Początek o 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online