Macedonia - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Macedonia
Polska
23 : 24

D. Dupjacanec (10), B. Ristovski (16), G. Georgievski (22), A. Jonovski (9), F. Kuzmanovski (27), F. Lazarov (23), K. Lazarov (7), D. Manaskov (3), N. Markoski (17), V. Markoski (14), F. Mirkulovski (13), V. Mitkov (8), N. Mojsovski (18), G. Ojleski (26), Z. Pesevski (33), N. Pribak (21), S. Stoilov (5)
Szmal (1), Wyszomirski (16), Bielecki (8), Daszek (26), Gliński (19), Grabarczyk (18), Chrapkowski (49), B. Jurecki (13), M. Jurecki (15), Konitz (17), Krajewski (6), Lijewski (3), Łucak (29), Syprzak (23), Szyba (45), Wiśniewski (11)

Mecze na żywo: Macedonia - Polska

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów Mistrzostw Europy na żywo. Polacy we wtorek zagrają z Francją o pierwsze miejsce w grupie.

*'
Kamil Syprzak wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

*'

60'
Ufff.... KONIEC! Polska wygrała 24:23!

59:55'
Blok Polaków!!!!

59:42'
Piłka dla Macedończyków. Czy Polacy zdołają wygrać?

59:42'
Strata Polski. Polska miała sporą przewagę i po trzech prostych stratach zrobiło się nerwowo. Do końca meczu niespełna 30 sekund. O czas poprosił trener Macedonii.

59:05'
Macedończycy w komplecie. Prosta strata Polaków i Mirkulovski rzuca na 23:24. Będzie jednak horror.

59'
Bramkarz Macedonii obronił rzut Bieleckiego. Po chwili K. Lazarov rzucił na 22:24.

59'
M. Jurecki trafił w słupek.

58'
Polacy w komplecie. Macedończycy jeszcze 1:15 w osłabieniu.

58'
21:24 - Pribak.

58'
A jednak coś złego może się stać. Na boisku leży Bartosz Jurecki, któremu najprawdopodobniej odnowił się uraz. Mamy jednak nadzieję, że to nic poważnego.

58'
20:24 - M. Jurecki. Świetnie grają Polacy w ostatnich minutach. Nic złego nie powinno stać się Polakom w tym meczu.

58'
Daszek faulowany i dwie minuty kary dla Jonovskiego.

56'
Czas dla Polski.

56'
Faul w ataku Macedończyków. Ważne chwile dla Polaków.

56'
20:23 - Kontra Polaków i Lijewski podwyższa przewagę!

56'
Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego.

56'
20:22 - Lijewski po asyście M. Jureckiego, który znów świetnie gra.

55'
Ristovski świetnie broni rzut M. Jureckiego.

55'
20:21 - K. Lazarov. Znów szykują się emocje w końcówce.

54'
19:21 - M. Jurecki.

54'
Polacy w komplecie.

53'
Szmal kapitalnie broni rzut Pribaka!!!! Wcześniej Gliński zmarnował znakomitą okazję.

52'
Stoilov i tylko słupek!

51'
19:20 - Bramka Stoilova i dwie minuty kary dla Szyby.

49'
Szmal broni rzut karny K. Lazarova!

48'
18:20 - B. Jurecki z rzutu karnego.

47'

46'
18:19 - Syprzak po asyście M. Jureckiego.

45'
18:18 - K. Lazarov tym razem się nie pomylił.

45'
Rzut karny dla Macedonii.

44'
17:18 - B. Jurecki i Polska na prowadzeniu!

44'
Rzut karny dla Polski.

43'
K. Lazarov nie trafił w światło bramki!

42'
Dwie świetne interwencje Szmala! Będzie jednak rzut karny.

42'
Mieliśmy przerwę, bo kontuzji doznał Markoski.

41'
Poprzeczka ratuje Polskę.

40'
17:17 - Lijewski po rykoszecie i jest remis.

40'
Chwila przerwy w grze, bo urazu nabawił się Michał Jurecki. Oby to nie było nic poważnego.

39'
Georgievski i 17:16 dla Macedonii.

38'
16:16 - Mirkulovski.

37'
Pribak trafia w słupek! Po chwili akcja Polaków i Łuczak wyprowadza Polskę na prowadzenie.

36'
Świetna interwencja Szmala, a po chwili M. Jurecki doprowadza do remisu!

36'
15:14 - Lijewski! Wreszcie trafił.

36'
Dwie minuty kary dla Jonovskiego.

35'
15:13 - Manaskov.

35'
14:13 - M. Jurecki. Polska odrabia straty.

34'
K. Lazarov rzuca, ale broni Szmal!

33'
14:12 - Bielecki.

32'
Obroniony rzut M. Jureckiego.

32'
14:11 - K. Lazarov trafił z siedmiu metrów.

31'

31'

*'

30'
Koniec pierwszej połowy. Polacy jak na razie grają bardzo przeciętnie i przegrywają 11:13.

30'
Kolejny nieuznany gol Macedonii. Manaskov przekroczył linię, a po chwili jego rzut broni Szmal. Sporo szczęścia Polaków.

30'
Nieuznany gol dla Macedonii.

30'
Czas dla Macedonii.

29'
13:11 - Bielecki.

28'
13:10 - F. Lazarov zaskoczył Szmala.

28'
12:10 - Bielecki zagrał do Syprzaka, ale ten znów pokonał bramkarza. To jego piąte trafienie w tym meczu.

27'

27'
12:9 - Pribak wyprowadził kontrę i sam skończył akcję.

27'
Daszek, ale znów świetnie broni bramkarz Macedonii.

26'
K. Lazarov rzuca, ale nie ma gola! Polska mogła wyprowadzić kontrę, ale znów źle rozegrali akcję.

25'
11:9 - Pribak rzuca na 11:9 i dodatkowo dwie minuty kary dla Chrapkowskiego.

24'
B. Jurecki trafia! 10:9.

24'

23'
10:8 - Mirkulovski.

23'
Pribak mocno rzucił, ale trafił w Grabarczyka, który aż padł na parkiet.

22'
Dwie minuty kary dla Markoskiego.

22'
9:8 - Syprzak, ależ jest dzisiaj dysponowany!

22'
Szmal broni rzut K. Lazarova. Po chwili kontra Polaków, ale tylko poprzeczka. Był jednak faul.

22'
9:7 - Syprzak po raz kolejny!

21'
Polacy domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

20'
9:6 - K. Lazarov.

20'
8:6 - Syprzak.

19'
8:5 - Mitkov po raz kolejny.

19'
7:5 - Wiśniewski.

18'
7:4 - Mitkov.

17'
6:4 - Kontra Polaków i Wiśniewski zdobywa bramkę.

16 '
6:3 - Syprzak.

16'
6:2 - K. Lazarov z rzutu karnego.

15'

15'
Macedończycy w komplecie. Polacy nie wykorzystali przewagi.

14'
Bielecki zablokowany.

13'
Czas dla Polaków.

13'
Ristovski znów świetnie broni rzut Polaka. Kontra i Georgievski rzuca na 5:2.

13'
Dwie minuty kary dla Stoilov za faul na Syprzaku.

12'
Ristovski świetnie broni rzut Daszka. Słaba skuteczność Polaków.

12'
4:2 - Mirkulovski po rękach Szmala.

11'
Bielecki nie trafił.

11'
Polska w komplecie.

11'
Manaskov ukarany żółtą kartką.

10'
3:2 - Macedończycy wykorzystują przewagę. K. Lazarov.

10'
2:2 - Mirkulovski.

9'
Dwie minuty kary dla Grabarczyka.

9'
Kontra Polaków, ale niestety faul w ataku.

7'
Szmal dobrze broni rzut Manaskova.

6'
1:2 - B. Jurecki z rzutu karnego.

6'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ urazu nabawił się Stoilov.

6'

5'
1:1 - Lazarov.

3'
Prosta strata Polaków. Po chwili przestrzelił jeden z Macedończyków.

3'
Dupjacanec broni rzut Lijewskiego, ale był faul.

2'
Błąd kroków Macedończyków.

1'
1:0 dla Polski - Michał Jurecki zaczyna show!

1'
Rozpoczęli Polacy.

'
Hymny za nami. Nastroje wśród Polaków bojowe.

'
Zawodnicy są już na boisku. Za moment hymny narodowe.

'
Dziś odbył się już mecz Serbia - Francja. Francuzi po raz kolejny pokazali klasę i wygrali aż 36:26.

'
W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni pokonali 29:28 Serbów. Z kolei Macedonia przegrała 23:30 z Francją.

'

MISTRZOSTWA EUROPY 2016 ONLINE

Zapraszamy do śledzenia na żywo kolejnego meczu Polaków na ME 2016 w piłce ręcznej. Początek o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Macedonia - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online