Piast Gliwice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Legia Warszawa

90+5'

90+4'
Goool dla Legii! Kosecki zszedł do końcowej linii, zagrał płasko po ziemi i Dwaliszliwi z bliskiej odległości zdobył gola.

90'
Sędzia doliczył aż pięć minut.

87'
Jakub Kosecki zastąpił Henrika Ojaame.

87'
Hanzel dobrze dośrodkował w pole karne do Jurado, który głową uderzył niecelnie.

83'
Żyro zagrywał mocno piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł.

82'
Strzał Jurado zablokowany i Piast będzie miał rzut rożny.

82'
Mocny, ale bardzo niecelny strzał Żyry.

80'
Boisko opuścił Kamil Wilczek, a zastąpił go Bartosz Szeliga.

75'
Do końca meczu pozostało 15 minut. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

74'
Słabe widowisko w Gliwicach.

71'
Gerard Badia zastąpił Victora Nikiemę.

70'
Jodłowiec głową uderzył prosto w ręce Szumskiego.

69'
Strzał Ojaamy został zablokowany i Legia będzie miała rzut rożny.

66'
Spore zamieszanie w polu karnym Piasta. Ostatecznie piłka w rękach Szumskiego.

62'
Legia cały czas przeważa, choć w ostatnich minutach nie zagroziła poważnie bramce Piasta.

57'
Dwaliszwili zastąpił Dudę.

55'
Bardzo niecelnie główkoał Dossa Junior.

54'
Żółta kartka dla Murawskiego. Oznacza to, że pomocnik Piasta nie zagra w kolejnym spotkania.

52'
Ruben Jurado zastąpił Wojciecha Kędziorę.

52'
Duda ładnie zagrał do Żyry, ale ten uderzył niecelnie.

50'
Żółtą kartką za wejście nakładką ukarany został Wilczak.

48'
Piast zawitał pod polem karnym Legii. Zabrakło jednak precyzji.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Piast remisuje z Legią 1:1.

45'
Spora przewaga Legii.

45'
Brzyski dośrodkował w pole karne, zrobiło się nerwowo, ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Goool dla Legii! Duda uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców i Szumski był bezradny

41'
Bramkarz Piasta potrzebował po tym starciu pomocy medycznej.

41'
Sporo szczęścia miał teraz Piast. Po akcji Dudy i Żyry Radović wyszedł sam na sam z Szumskim, ale nie zdołał go pokonać. Serb domagał się rzutu karnego. Sędzia słusznie go jednak nie podyktował.

39'
Brzyskie dośrodkowywał do Radovicia, ale ten nie sięgnął piłki głową.

38'
Legia dominuje, ale Piast skutecznie się broni.

35'
Po dośrodkowaniu Brzyskiego głową uderzał Żyro i piłkę bez problemów złapał Szumski.

32'
Piast groźnie wykonuje stałe fragmenty gry. Legia znów miała problemy z wybiciem piłki.

30'
Było groźnie pod bramką Piasta. Duda mając dużo miejsca przed polem karnym uderzył mocno, Szumski odbił piłkę, która trafiła do Radovicia, ale jego strzał również obronił bramkarz Piasta. Nie miało to jednak znaczenia, bo Radović był na spalonym.

30'
Ojaama dośrodkował w pole karne, ale Polak wybił piłkę na rzut rożny.

27'
Żyro dośrodkował w pole karne, ale piłkę dobrze wypiąstkował Szumski.

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Horvath.

20'
Zablokowany strzał Ojaamy.

18'
Mocny strzał Brzyskiego z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki Piasta.

17'
Świetna akcja Legii! Ojaama wpadł w pole karne, ale uderzył niecelnie.

13'
Ładna akcja Żyry z Radoviciem. Ten pierwszy znalazł się w polu karny, ale uderzył niecelnie.

10'
Gool dla Piasta! Jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę głową w pole karne, a tam dobrze urwał się Wilczek i pokonał Kuciaka

8'
Mocny strzał Ojaamy przeleciał nad bramką.

7'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale brakuje sytuacji.

6'
Spokojny początek meczu.

3'
Murawski brzydko sfaulowany przez Dudę, ale bez kartki.

1'

'
Piast jeszcze nigdy nie wygrał z Legią. W Gliwicach dwukrotnie zdołał jednak wywalczyć remis.

'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek meczu.

'
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

'
Ławka rezerwowych Legii: Konrad Jałocha, Bartosz Bereszyński, Daniel Łukasik, Michał Kucharczyk, Jakub Kosecki, Wladimir Dwaliszwili, Orlando Sa

'
Ławka rezerwowych Piasta: Dariusz Trela, Adrian Klepczyński, Kornel Osyra, Bartosz Szeliga, Gerard Badia, Rabiola, Ruben Jurado.

'
Na górze relacji możecie znaleźć składy Piasta i Legii.

'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online