Arsenal Londyn - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Chelsea
0 : 1

Cech - Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal - Flamini, Ramsey, Campbell (57' Sanchez), Ozil, Walcott (74' Chamberlain) - Giroud (22' Gabriel)
Courtois - Ivanovic, Zouma, Terry, Azpilicueta - Mikel, Matic; Willian, Fabregas, Oscar (76' Hazard) - Diego Costa (68' Remy)

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Chelsea

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+5'
Koniec spotkaniu. Mamy niemałą sensację. Przyjezdni oddalili się od strefy spadkowej, a z kolei Arsenal zaprzepaścił szansę na dogonienie Leicesteru. Punktem zwrotnym w mojej ocenie była czerwień dla Mertesackera.

90+4'
Jedna z ostatnich okazji na wyrównanie. Ramsey posłał futbolówkę ze stałego fragmentu gry, jednak bez problemu została przecięta przez graczy Chelsea.

90+4'
Goście kradną bezcenne sekundy. Kibice Arsenalu czekają na jakieś zagrożenie pod bramką oponenta.

90+3'
Remy dzisiaj nie ma szczęścia. Jak nie spalony, to niedokładne podania od kolegów. Hazard nie popisał się przy rozegraniu.

90+1'
Ramsey niezbyt przepisowo. Doświadczony pomocnik pomagał sobie ręką przy przyjmowaniu piłki.

90'
Mecz przedłużony o pięć minut.

John Terry ponownie po profesorsku oddalił zagrożenie od własnej bramki.

90'
Chelsea próbuje grać na czas. Remy znowu na bakier z odpowiednim wejściem w akcję.

88'

86'
Flamini przed kolejną okazją. Francuz spróbował szczęścia z piętki, ale strzał został zblokowany, a potem poleciał wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

85'
Courtois nie pewny przy grze na przedpolu. Po raz kolejny zagotowało się w jego 16-ce.

84'
Ozil przewrócony przez Hazarda. Belgijski gwiazdor protestował, ponieważ był przekonany o swojej niewinności w tej sytuacji.

83'
Guus Hiddink ma jeszcze jedną korektę taktyczną do dyspozycji. Na kogo postawi w końcówce zawodów ?

81'
Arsenal z inicjatywą. Cesc Fabregas faulowany przez Ramsey'a w centralnej części boiska.

80'
Prosty błąd Ivanovia. Boczny defensor... źle wybił piłkę z autu.

79'
Znów spalony po stronie ekipy Hiddinka. Ponownie na nim złapany Remy.

78'
Kościelny bliski dotarcia do piłki, która była zagrywana z narożnika boiska. Mimo ambitnej walki z obrońcami, ta sztuka się nie udała.

76'
Eden Hazard otrzymał swoją szansę. Na ławkę zesłany został Oscar.

75'
Remy najbliżej bramki w trakcie podania od kolegi. Szybko ten fakt zasygnalizował sędzia liniowy, podnosząc chorągiewkę.

74'

72'
Mikel dodany do notesu arbitra. Defensywny pomocnik zaatakował Sancheza. Zupełnie nieprzemyślane zachowanie doświadczonego piłkarza.

70'
Celna próba Fabregasa z kilkunastu metrów. Strzał dobry, lecz posłany w sano centrum bramki. Petr Cech z pełnym spokojem wyłapał futbolówkę.

68'
Costa wykonał dziś dobrą robotę. W jego miejsce na boisku pojawił się Remy.

67'
Diego Costa z urazem. Wszystko mówi, że napastnik nie będzie zdolny do kontynuowania gry.

65'
Arsenal z rzutem rożnym. Bellerin zaangażował się w poczynania ofensywne, ale w porę zainterweniowali obrońcy i wyblokowali Hiszpana.

63'
Courtois nie popisał się przy wyjściu do dośrodkowania. Na szczęście rywale nie potrafili wykorzystać chaosu. Osobą, która starała się zmienić wynik był Gabriel, ale zmiennik Giroud został zablokowany.

62'
Mark Clattenburg ma ostatnio dużo pracy. Przed momentem przepisy złamał Fabregas.

60'
Matić się doigrał. Pomocnik za przewinienie w środku pola dostał żółty kartonik.

58'
Matić próbował przedrzeć się przez obronę. Serb podczas wykonywania tego manewru faulował Gabriela.

57'

56'
Flamini z wielką ofiarnością zablokował uderzenie jednego z piłkarzy Chelsea. Będzie kolejny korner.

54'
Walcott walczy z Costą w ilości spalonych. Pomocnik "Kanonierów" przed chwilą oszukany przez obrońców rywala.

52'
Walcott nieprzepisowo powstrzymany przez gracza "The Blues". Stały fragment gry dla gospodarzy.

50'
Znów na ofsajdzie został złapany Diego Costa. Hiszpański zawodnik będzie musiał zwiększyć swoją uwagę na ustawienie przeciwnika.

48'
Diego Costa z faulem w ofensywie. Snajper przyjezdnych odpychał zawodnika rywala.

47'
Zablokowane uderzenie Oscara z kilkudziesięciu metrów. Jego ekipa będzie miała rzut rożny.

46'
Faul w środku pola zaliczył Flamini. Za spóźnione wejście na nogi Fabregasa, zawodnik otrzymał żółtą kartkę.

46'
II połowa meczu.

Kilka zdjęć z pierwszej odsłony

45+2'
Koniec I części. Jak na razie wszystko idzie po myśli "The Blues". Arsene Wenger ma kwadrans na to, by w jakiś sposób wstrząsnąć swoimi piłkarzami, którzy po stracie gola zupełnie stracili chęć do gry.

45+1'
Flamini powinien zachować się lepiej pod bramką rywala. Francuski pomocnik w ekwilibrystyczny sposób próbował pokonać bramkarza przeciwnika, ale zagranie okazało się zupełnie niedokładne. Piłka po tej próbie poszybowała nad poprzeczką.

45'
Koscielny z żółtym kartonikiem. Sędzia uznał, że obrońca zachował się niezgodnie z przepisami.

60 sekund dłużej potrwa pierwsza odsłona.

44'
Ivanović bliski podwyższenia. Boczny defensor próbował zamykać wrzutkę z rzutu rożnego, jednak uderzenie głową z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Arsenalu.

42'
Diego Costa znów przed szansą. Hiszpan dostał idealne podanie z bocznego sektora, ale strzał napastnika świetnie zatrzymał Petr Cech, pewnie zachowując się na posterunku.

41'
Willian odepchnął piłkarza Arsenalu. Od rzutu wolnego grę wznowią "Kanonierzy".

39'
Walcott bliski opanowania doskonałej piłki. Ale i tak gracz w oczach sędziego liniowego znajdował się na pozycji spalonej.

38'
Gabriel popełnił przewinienie na rywalu. Bez bardonu potraktowany został Diego Costa.

36'
Ramsey zaliczył niezłą wymianę z Ozilem. Walijczyk w pewnym momencie pokusił się o huknięcie zza pola karnego, lecz piłka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

35'
Theo Walcott na spalonym. Pomocnik otrzymał fenomenalne podanie z głębi pola od Monreala.

34'
Ładny zryw "Kanonierów". Przed chwilą pokazał ofensywnej gry pokazał Monreal, ale jego dośrodkowanie zostało powstrzymane przez obrońców.

32'
Dobry rajd Fabregasa. Strzał Hiszpana został w pewnym momencie powstrzymany. Ale zgłaszał uwagi, że blok był nieprzepisowy. Arbiter nakazał grać dalej.

30'
Arsenal jak na razie w ukryciu. Podopieczni Wengere'a nie mają konceptu na stworzenie jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej.

29'
Costa znów mógł wykorzystać błąd defensywy rywala. Strzelec gola przejął futbolówkę, którą nie wybił Bellerin, jednak uderzenie z powietrza okazało się wysoce niecelne.

27'
Diego Costa zagrał piłkę ręką. Napastnik próbował opanować efektowne zagranie od klubowego partnera.

25'
Będzie rzut rożny dla Arsenalu. Ivanović głową wybił piłkę poza plac boiska.

24'
0:1! Ivanović znakomicie wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła, do futbolówki doszedł Diego Costa, który wykorzystał błąd w ustawieniu obrony, a potem zagraniem z bliskiej odległości pokonał bezradnego Cecha.

22'
Zmiana taktyczna. Giroud opuścił plac gry, a w jego miejsce Gabriel. Francuz z wielkim rozczarowaniem przyjął decyzję swojego trenera.

20'
Sędzia liniowy zasygnalizował spalonego Terry'ego.

19'
Arsenal w 10-kę! Per Mertesacker faulował Diego Costę, który wychodził sam na sam z bramkarzem. W pełni zasłużona kara, bo Niemiec był ostatnim obrońcą.

17'
Odważna decyzja Giroud, by zaskoczyć goalkeepera mocnym uderzeniem. Pomimo dużego optymizmu snajpera, futbolówka poszybowała nad poprzeczką bramki.

15'
Azpilicueta doskonale wrzucił z bocznego sektora boiska. Jego dośrodkowanie próbował zamknąć Willian, lecz został zablokowany, ale jeszcze potem miał okazję, jednak na posterunku Cech, który obronił uderzenie w środek bramki z kilku metrów.

14'
Laurent Kościelny dobrze we własnej strefie. Stoper gospodarzy skutecznie przeciął centrę Williana z bocznego sektora.

13'
Na indywidualną akcję zdecydował się Flamini. Mimo wielkiej ambicji francuski pomocnik został bez większego trudu powstrzymany przez Zoumę.

11'
Niezbyt udany rzut wolny w realizacji "Kanonierów". Dośrodkowanie Ozila z rzutu wolnego zupełnie nieudane. Futbolówkę bez problemu wybili obrońcy Chelsea.

10'
Oscar z żółtą kartką. Brazylijczyk bez impetu potraktował Campbella. Kompletnie spóźniony wślizg.

9'
Nawet nieźle zapowiadała się akcja gospodarzy. Campbell wraz z Giroud świetnie rozklepał obronę rywala, ale kończący akcję Flamini został zablokowany.

7'
Arsenal z ogromną motywacją

6'
Ozil starał się zgrabnym podaniem rozmontować linię obrony Chelsea. Pomysł genialny, ale zabrakło szczęścia i troszeczkę dokładności.

5'
Fabregas bliski dojścia do fenomenalnego podania od Williana. Niestety dla kibiców gości w porę obudziła się defensywa Arsenalu.

4'
Matić ucierpiał w pojedynku indywidualnym z Flaminim. Francuz bez pardonu zaatakował swojego przeciwnika.

2'
Petr Cech zaliczył pierwszą dobrą interwencję. Czeski bramkarz kapitalnie zatrzymał kąśliwy strzał w wykonaniu Oscara. Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

*'
Startujemy!

*'
Brawa, brawa...

*'
Szlagierowe spotkanie poprowadzi Mark Clattenburg.

*'
Gratulujemy !

*'
Z kolei ławka rezerwowa "The Blues" wygląda następująco: Begovic, Cahill, Baba Rahman, Loftus-Cheek, Traore, Hazard, Remy

*'
Arsene Wenger na ławce rezerwowych zostawił taki zestaw zawodników: Ospina, Gibbs, Chambers, Gabriel, Elneny, Oxlade-Chamberlain, Alexis

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z hitu 23.kolejki Premier League: Arsenal Londyn - Chelsea
Początek o 17:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online