Polska - Białoruś online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Białoruś
32 : 27

Szmal, Wyszomirski – Lijewski, Krajewski, Bielecki, Wiśniewski, M. Jurecki, Konitz, Grabarczyk, Gliński, Syprzak, Daszek, Gębala, Łucak, Szyba, Chrapkowski
Kiszow, Sołdatenko – Browka, Kulesz, Chadkiewicz, Puchowski, Rutenka, Nikulenko, Szyłowicz, Pocykailik, Jurynok, Baranow, Prakapenia, Karalek, Titow.

Mecze na żywo: Polska - Białoruś

*'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne spotkania Mistrzostw Europy.

*'
Zawodnikiem meczu wybrany został Michał Jurecki.

60'
Koniec meczu. Polska pokonała Białoruś 32:27.

60'
32:27 - Jurynok.

60'
32:26 - Jurecki.

59'
31:26 - Krajewski.

59'
30:26 - Kulesz.

58'
30:25 - Bramka dla Białorusi Kulesza i dwie minuty kary dla Chrapkowskiego.

57'
30:24 - Szyba.

56'
29:24 - Jurynok.

56'
29:23 - Karalek.

55'
Nieuznany gol Konitza.

54'
29:22 - Wreszcie! Bielecki.

53'
28:22 - Karalek. Zacięli się Polacy.

52'
28:21 - Chadkiewicz.

51'
28:20 - Jurynok.

51'
Czas dla Polski.

50'
Dwie minuty kary dla Szyłowicza.

49'
Bramkarz Białorusi obronił rzut Szyby. Po chwili skuteczną interwencją popisał się też Wyszomirski.

47'
28:19 - Szyłowicz.

47'
28:18 - Grabarczyk.

46'
27:18 - Jurecki zdobywa bramkę z rzutu karnego.

45'
26:18 - Szyłowicz zdobywa bramkę. Białoruś w komplecie.

44'
26:17 - Daszek.

44'
25:17 - Puchowski.

43'
W bramce Polaków pojawił się Wyszomirski.

43'
Gliński trafił w słupek.
Dwie minuty kary dla Kulesza.

42'
Dwie znakomite interwencja Szmala! 38% skuteczności.

42'
Dwie minuty kary dla Grabarczyka.

41'
25:16 - Szyba!

40'
24:16 - Wiśniewski.

40'
Karalek dwie minuty kary.

39'
Niecelny rzut Kulesza.

38'
23:16 - Daszek.

38'
22:16 - Rzut karny na bramkę zamienił Puchowski.

37'
22:15 - Szyba.

36'
21:15 - Kulesz po raz kolejny.

35'
21:14 - Kulesz.

34'
Najpierw nieudanie rzucali Białorusini, a po chwili Syprzak.

33'
Szmal skuteczna interwencja.

32'
21:13 - Jurecki.

31'
20:13 - Wiśniewski.

31'

30'
Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi z Białorusią 19:13.

30'
19:13- Szyłowicz.

30'
Czas dla Macedonii.

30'
19:12 - Jurecki!

28'
Dobry odbiór Polaków.

28'
Białorusini w komplecie.

28'
18:12 - Bielecki.

27'
Piłka w siatce Białorusinów, ale nie ma gola. Będzie rzut karny.

27'

26'
17:12 - Baranow.

26'
17:11 - Jurecki znów zdobywa bramkę, pomimo iż był faulowany przez Szyłowicza. Tym razem 2 minuty kary dla Białorusina.

25'
Chadkiewicz i broni Szmal!

24'
16:11 - Jurecki! Żółta kartka dla Szyłowicza.

24'
Szmal broni rzut Chadkiewicza!!

24'
Karny dla Białorusi.

23'
15:11 - Syprzak.

23'
Słupek ratuje Polskę.

22'
Rzut Szyby obronił bramkarz Białorusi, ale zebrał piłkę Grabarczyk i umieścił ją w pustej bramce. 14:11.

21'
Żółta kartka dla Chadkiewicza. Po chwili zablokowany rzut Chrapkowskiego.

20'
13:11 - Karalek.

19'
13:10 - Chrapkowski.

18'
12:10 - Chadkiewicz.

17'
12:9 - Jurecki znakomicie przejął piłkę, pobiegł z nią i rzucił bramkę.

16'
11:9 Jurecki.

16'
Szmal broni rzut Chadkiewicza!

15'
10:9 - Chadkiewicz.

14'
Rzut karny dla Białorusi.

14'
10:8 - Szyba.

13'
9:8 - Szyłowicz.

13'
9:7 - Syprzak.

12 '
Szyba ukarany żółtą kartką.

12'
8:7 - Chrapkowski.

11'
Do remisu doprowadza Puchowski.

11'
7:6 - Szyłowicz.

10'
Świetnie broni Szmal rzut Baranowa.

10'
7:5 - Syprzak.

9'
6:5 - Szyłowicz.

8'
6:4 - Szyba.

8'
5:4 - Karalek.

7'
5:3 - Przechwyt i kontra Polaków zakończona bramką Daszka.

6'
4:3 - Jurecki.

5'
3:3 - Puchowski.

5'
Syprzak spudłował w idealnej sytuacji. Po chwili faul Polaków i rzut karny dla Białorusi oraz żółta kartka dla Chrapkowskiego.

5'
Znów dobra interwencja Szmala.

4'
3:2 - Daszek.

4'
2:2 - Puchowski

3'
Skuteczna interwencja Szmala, a po chwili Szyba rzuca na 2:1.

2'
1:1 - Daszek.

2'
Przerwa w grze, ponieważ Rutenka nabawił się urazu.

2'
Faul w ataku Polaków. Na szczęście po chwili skutecznie bronimy w obronie.

1'
0:1 - Jurynok.

1'

'
Jaki scenariusz dla Polski?

'
Zawodnicy są już na parkiecie. Za moment prezentacja i hymny.

'
Polacy zagrają w takim samym składzie jak z Norwegią. Oby tym razem efekt był lepszy.

'

'
W meczu rozegranym o 18:15 Macedonia zremisowała z Norwegią 31:31.

'
W poprzednim spotkaniu Polacy przegrali z Norwegią i teraz muszą oba mecze wygrać. W pojedynku z Białorusią biało-czerwoni są zdecydowanym faworytem.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Polska - Białoruś na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Białoruś, to zapraszamy do śledzenia meczu online